KONTAKT

Kontakt

Telefon: 74391950 (24/7)

E-post: post@moveo.no 
Support: hjelp@moveo.no

Rørvik

Besøksadresse:
Nyveien 20, 7900 RØRVIK

Postadresse: 
Postboks 84,7901 RØRVIK

Flatanger

Besøksadresse:
Storlavika, 7770 FLATANGER

Postadresse:
Storlavika, 7770 FLATANGER

Faktura/økonomi

Fakturaadresse:


Faktura e-post: 
faktura@moveo.no

Vårt unike team

Her ser du vårt team av teknikere og støttepersoner. En gjeng som utfyller hverandre på mange mulige måter, og et team som finner løsning på de fleste utfordringer.

Terje Sæternes

Daglig leder Mobil: +47 97198388 E-post: terje@moveo.no

Kristian Grannes

IT-konsulent Mobil: +47 416 21 725 
E-post: kristian@moveo.no

John-Martin Ramstad

IT-konsulent Mobil: +47 46878212 
E-post: john-martin@moveo.no

Guttorm Johansen

IT-konsulent Mobil: +47 97529119
E-post: guttorm@moveo.no

Torgeir Sæther

IT-konsulent Mobil: +47 99785878
E-post: torgeir@moveo.no

Kari Mette Sydskjør

Backoffice Mobil: +47 45905737
E-post: kari@moveo.no

Erik Haugum Grande

Hjelpearbeider E-post: erik@moveo.no